Büyük Beden Abiye

Büyük Beden Abiye

Büyük Beden Abiye konusunda bugün siz değerli takipçilerimize büyük beden elbise stillerinden bahsetmek istiyorum, kilo sorunu yaşayan bayanlar için büyük beden kıyafetler çok önemli ama son zamanlarda firmalar çok güzel büyük beden kıyafetler üretti, sizler için modayı yakından takip ediyoruz.

Büyük Beden Abiye modellerinde neye dikkat etmeli ?

Sizler için büyük beden abiye stillerini ürün yelpazemize katıyoruz., Turkuaz mavisi büyük beden elbise stilleri gerçekten çok güzel, Şimdi daha yakından bakmak isterseniz detaylı resim galerimize göz atabilirsiniz.

En iyi Büyük Beden Abiye aynı zamanda vücudunuzun olumlu özelliklerini vurgulayan ve vücudunuzun kusurlarını gizleyen özelliklere sahip olmalıdır. Alışverişe başlamadan önce vücudunuza iyice bakmanız ve vücut tipinizi belirlemeniz gerekir.

Büyük beden vücut tipleri tipik olarak üç temel şekle ayrılır: kum saati, armut biçimli ve yuvarlak.

Bir kum saati artı büyüklükte vücut oldukça biçimlidir, kalçalar ve büst belden daha dolgun. Armut şeklindeki gövdenin dar omuzları ve küçük göğüsleri, tam alt ve kalçaları vardır. Yuvarlak şeklin tam bir göğüs ve alt kısmı vardır, ancak tanımlanmamış bir bel ve yuvarlak bir karnı vardır.

Vücut şekline göre uygun olmalı mıdır ?

Büyük Beden Abiye seçerken “Armut biçimli” gövdeli kadınlar derin V yakalı üstlerden kaçınmalıdır. “Armut biçimli” gövdeli kadınlar derin V yakalı üstlerden kaçınmalıdır.

Şeklinizi bulmak için vücudunuzun çevresini göğsünüzün, belinizin ve altınızın en dolu çizgisinde ölçmek için bir mezura kullanın. Belinizi bulmak için gövdenizi bir tarafa doğru eğin. Göğsünüzün yan tarafında ortaya çıkan kıvrım, belinizi ölçmeniz gereken yerdir. Tipik bir kum saati figürünün bel kısmı, göğüs ve alt kısmından 5 inç veya daha fazla (yaklaşık 12,5 cm) daha küçüktür. Armut şeklinin, göğüsten 2 inçten (yaklaşık 5 cm) daha büyük bir tabanı olacaktır. Yuvarlak bir şekil, göğüs ve alt ölçülerine eşit veya onlardan daha büyük bir bele sahip olacaktır.

Abiye seçerken,

Büyük Beden Abiye seçerken, Vücut tipinizi belirlediğinizde, en iyi hangi renkte göründüğünüzü düşünün. Tabii ki koyu renkler genellikle zayıf gösterir, ancak tüm cilt tonlarına uyum sağlamaz. Açık renklere kıyasla derin renklerde daha iyi göründüğünüzü veya tam tersini fark edebilirsiniz.

Sıcak ten tonları şeftali, altın, ten rengi, kahverengi ve deniz mavisi gibi tropikal mavilere vücudunuz iyi yanıt verir. Soğuk ten tonları mor, zümrüt yeşili, siyah ve gümüş gibi saf, buzlu renklerde güzel görünür. Vücut tipiniz ve en güzel renkler göz önünde bulundurularak alışveriş yapmaya hazırsınız.

Hangi tip Büyük Beden Abiye ?

Kum saati vücuda sahip bir kadın

birçok stil giyebilir, ancak çok dar veya aksesuarlı herhangi bir şeyden kaçınmalıdır. Fazla dar bir gece elbisesi, çok küçük olacağı için rahatsız edici ve rahatsız edici olacaktır. Çok fazla aksesuar, bir kum vücudu olan kadına olduğundan daha ağır görünmesine neden olabilir. Kum saati şekli için en iyi büyük beden gece kıyafeti, bel ve göğüs veya alt kısımları vurgulayacaktır. Örneğin, derin V yakalı uzun bir elbise iyi görünecektir. Diğer bir iyi seçenek, saten, kadife veya payetler gibi şık kumaştan yapılmış ve bir şal üst ile birleştirilmiş bir etek olabilir.

Armut biçimli bir vücudunuz varsa,

Tam eteklerden ve sıkı korse giymekten kaçının. Orantılı bir vücut yanılsaması yaratmak için,  elbiseler  arayın. Ayrıca göğsün küçüklüğünü vurguladıkları için derin v yakalardan da kaçının. Bunun yerine, omuzların daha geniş görünmesini sağlamak için dikey bir yaka veya kayık yakalı elbiseler tercih edin.. Armut biçimli bir vücut için en iyi gece kıyafeti, kalçaları ve alt kısımları yukarıdan daha koyu renkte olan bir eteğe sahip olmalıdır Bu, kalçaların daha küçük görünmesine yardımcı olacaktır.

Yuvarlak şekilli vücuda sahip kadınlar,

Dikkatleri bele çeken tarzlardan kaçınmalıdır. Bel çizgisine yatay olan kemerler veya dikişler, daha büyük görünmesine neden olur. Geniş yakalardan da kaçınılmalıdır. Yuvarlak vücudu olan kadınlar için gece kıyafeti, gövde boyunca asimetrik dantelli, orta ila derin V yakalı bir elbiseden oluşan bir abiyedir. 

Büyük Beden Elbise Stilleri

Büyük beden abiye,  hafif kilolu bayanların tercih ettiği bir tarzdır, ancak çok güzel olan çok güzel büyük elbise stilleri vardır. Seçimi yapmak bile zor. Fazla kilo sorunu yaşayan bayanların en büyük sorunlarından biri kıyafet seçimidir. Son zamanlarda büyük şirketler bu konuda çok titiz çalışıyorlar.

Günay giyim, Büyük Beden Abiye modelleri ile en trend en şık, büyük beden elbise stillerini seçer sizlerin beğenisine sunar. Bu kadar göz alıcı stiller, renkler ve görsellerle bomba gibi görüneceğine inanıyoruz. Pastel renklerde kendine özgü bir güzelliği, gri tonları, siyah, zümrüt yeşili, pembe renkleri ile oldukça güzel görüneceksiniz..  Elbette büyük beden giyen bayanlar bu sezon şıklığından ödün vermiyor. Yaz, kış tüm aylarda rahatlıkla giyebileceğiniz geniş beden elbise stilleri ile rahat bir gece geçireceksiniz.

0
    0
    Sepetiniz
    Alışveriş sepetiniz boşMağazaya geri dön