2021 büyük beden modelleri

2021 büyük beden modelleri

2021 büyük beden modelleri kimlerdir konusuna geçmeden önce, kadınlar ne ister? Tüm kadınlar mükemmel’ bir vücut ve mükemmel modeline ulaşmak istiyorlar. Arzu edilen model uzun, ince ve güzel, bazı kadınlar estetik operasyonla bunu yapmaya çalışıyor. Bizim öncelikle bedenlerimize saygı duymayı öğrenmemiz gerekiyor.  “İnce” dünyada en çok aranan vücuttur.. Ve bugün, modellerinin başında olan birkaç kadından bahsedeceğiz

 

Büyük beden giyim endüstrisi

. Büyük beden giyim modelleme endüstrisindeki en hızlı büyüyen segmenttir.  Yüksek moda dünyası büyük beden giyim  kabulünü kabul etmeye başlıyor. 

Büyük boyutlu modeller için fiziksel gereksinimler

Genel kural, belinizin kalçalarınızdan 10 inç daha kısa olması gerektiğidir, ancak . Moda modelleri genellikle 5’9 ila 6 ’, uygun modeller genellikle 5’5 ila 5’9’dur ve iş modelleri ait olabilir.

Büyük beden modeller ve diyetleri

Bu vücut tipleri doğal olarak az miktarda yağı yemek  Düz bir karın. İşte dünyanın en ünlü büyük beden modellerinin listesi, Ashley Alexiss Ashley Alexiss, ünlü bir Amerikan modelidir. 25 Kasım 1990’da Boston, Suffolk, Massachusetts, ABD’de doğdu. Yerel ve Uluslararası dergilerde çalıştı. Modellemenin yanı sıra, Cleavage for the Cure adlı meme kanseri bilinçlendirme kampanyasıyla da ünlüdür.

Abiye Modelleri yeni trendler

Her yıl,  trend renkleri açıklayan Pantone Renk Enstitüsü, 2021 renklerini gri ve sarı olarak belirledi.

 

0
    0
    Sepetiniz
    Alışveriş sepetiniz boşMağazaya geri dön